V ordinaci MEDIBRE s.r.o MUDr. Martiny Brejchové v Rudné se už od roku 2009 s 30 letou praxí věnujeme pacientům s respiračními a alergickými potížemi.  Nabízíme tu kompletní preventivní, diagnostické i léčebné služby pro všechny, kdo trpí nemocemi dolních cest dýchacích a plic, astmatem nebo CHOPN, spánkovou apnoí, vyšetření  příčin kašle  a dušnosti a usilujeme přitom o to, aby naše péče dlouhodobě dosahovala vysokého standardu kvality a dokázala tak pomoct širokému spektru pacientů. V ordinaci máme k dispozici všechny potřebné moderní diagnostické a léčebné nástroje, které nám umožňují s maximální precizností identifikovat příčinu běžných i komplikovanějších případů a stanovit tak promyšlený a účinný léčebný plán. Dobrá  návaznost  na další ambulantní i  nemocniční pracoviště.

V ordinaci si zakládáme na kvalitním přístupu ke svým pacientům: důležité je pro nás zevrubně je informovat o všech možnostech léčby a jejich výhodách, poskytovat jim odborné poradenství na všechna témata, která s jejich léčbou souvisí a umožnit jim podílet se na léčbě, jak jen je to možné. Důležitá je pro nás také vstřícná a otevřená atmosféra v ordinaci tak, aby se každý pacient při návštěvě u nás cítil dobře a absolvoval ji pokaždé bez zbytečného stresu.

Co konkrétně plicní a alergologická ambulance MEDIBRE S.R.O. v Rudné u Prahy nabízí?

Provádíme klidové i zátěžové spirometrie, bodypletysmografie, difůze, vyšetření, které nám umožní spolehlivě určit funkci plic pacienta. Jde o poměrně nenáročný a rychlý proces, díky němuž dokážeme téměř okamžitě identifikovat řadu plicních onemocnění.

Bronchodilatační testy provádíme za účelem diagnostiky astmatu.

K dispozici máme v ordinaci kompletní kožní testy pro určení alergenů. Jde o základní vyšetření, při němž nanášíme na pacientovo předloktí různé alergenové roztoky a podle reakce určujeme příčiny alergie.

Při ordinaci provozujeme také poradnu pro odvykání kouření, kde svým pacientům nabízíme různé způsoby, jak se zbavit závislosti na tabáku a zvládnout často nepříjemné abstinenční příznaky.

Další služby:

 • vyšetření CRP
 • vyšetření FENO
 • monitorace spánku
 • preventivní péče o těhotné
 • preventivní péče pro pracovníky v riziku.

Své pacienty zpravidla ošetřujeme na základě doporučení jejich praktického lékaře, ve většině případů Vás ale rádi ošetříme i bez něj. Pokud máte dýchací nebo alergické potíže a rádi byste se v ordinaci MUDr. Brejchové zastavili, zkuste nám zavolat a domluvit se na termínu své návštěvy. Těšíme se na setkání s Vámi!

Ordinační hodiny:

jen pro objednané
Pondělí 07:30 – 12:30 13:00 – 16:00
Úterý 07:30 – 12:30 13:00 – 16:00
Středa 12:30 – 17:00
Čtvrtek 07:30 – 12:30 13:00 – 16:00
Pátek 07:30 – 12:30

 

Smluvní pojišťovny:

 • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
 • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna
 • 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
 • 207 Oborová ZP zam. bank, pojišťoven a stavebnictví
 • 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
 • 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda